logo

corner left-top

corner right-top مهندسین مشاور ایمن تقاطع

Warp

راهســــازی 

 رتبه یک راه

در بخش راهسازی این مشاور مطالعه بالغ بر 1000 کیلومتر آزادراه و بزرگراه و1700 کیلومتر مسیر اصلی و فرعی و نه دستگاه تقاطع غیر همسطح را در رزومه کاری خود دارد. ازسوی دیگر باتوجه به تجارب متعدد و کیفیت مورد تقدیر مطالعات توجیهی انجام شده توسط مشاور ، بررسی و تصویب طرح های مطالعات توجیهی انجام شده در معاونت اقتصاد و برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی به این مشاور سپرده شده است.

UIkit

راه آهـن

رتبه سه راه آهن

از آنجا که تنها راه گسترش و توسعه خطوط ریلی کشور، جذب سرمایه بخش خصوصی است،  این مشاور تمرکز خود را در این بخش بر روی مطالعات توجیهی قرارداده و تا کنون بالغ بر 1200 کیلومتر مطالعات توجیهی برای کارفرماهای خصوصی و وزارت راه و شهرسازی انجام داده است. ضمن اینکه بررسي حريم راه آهن کشور و مطالعات درجه بندي ايستگاه هاي راه آهن از لحاظ تاسيسات و تجهيزات مسافري از جمله کارهای شاخص تحقیقاتی این شرکت می باشد.

Widgetkit

ساختــمان

رتبه دو ساختمان

در بخش ساختمان بیش از 3/2 میلیون متر مربع زیربنا با کاربری های مختلف در این شرکت طراحی و نظارت شده است. در ضمن با توجه به توانمندی مشاور، آموزش کارکنان شرکت کزوی ترکیه را برای استفاده از روش قالب تونلی بر عهده داشته است. همچنین شرکت به عنوان اولین وارد کننده تکنولوژی ساخت خانه های صنعتی از کشور فنلاند شناخته     می شود و دارای مجوز رسمی در این زمینه از مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی می باشد.

Zoo

تـرافیـــک

رتبه سه ترافیک و حمل و نقل

شرکت ایمن تقاطع ، با انجام پروژه های متعدد ساماندهی حمل و نقل ، دارای تجارب مفیدی در این زمینه می باشد. ضمن اینکه با تدوین راهنمای توسعه حمل و نقل پاک و برگذاری اولین کنفرانس بین المللی دوچرخه، جزء مشاورین پیشرو در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم دوچرخه شهری در کشور است ، همچنین این شرکت جزء معدود مشاورین متخصص در زمینه طراحی سامانه های اتوبوسرانی سریع و پر ظرفیت می باشد. 

Water

آب و فاضلاب

رتبه سه تاسیسات آب و فاضلاب

رسیدن به  چشم انداز مطلوب بخش آب و فاضلاب کشور ، جز با مشاركت بیشتر بخش خصوصی در مراحل ایجاد و بهره برداری از تاسیسات مرتبط امکان پذیر نیست . با توجه به این موضوع،  مهندسین مشاور ایمن تقاطع در سال 1394 ، با کمک نیروهای متخصص در این زمینه ، رتبه مربوط به تاسیسات آب و فاضلاب را اخذ نمود و امیدوار است با توجه به نیاز کشور به این تخصص ، بتواند سهمی هر چند کوچک در توسعه بخش آب و فاضلاب کشور ایفا نماید.

modiriat

 مهنــدسی ارزش

  

 

شرکت ايمن تقاطع توانسته با بهره‌گيری از تکنيک مديريتی مهندسی ارزش و با تکيه بر کار تيمی، خلاقيت و برخورد سيستماتيک، در عين ارتقای کيفيت و کارکرد طرح های مهندسی بزرگ کشور، صرفه‌جويی‌های اقتصادی قابل توجهی را نيز نصيب کارفرماهای خود نمايد. بر این اساس،  این مشاور ضمن انجام بیش از 15 پروژه مهندسی ارزش در تخصص های مختلف  ، آموزش بیش از 1500 نفراز کارشناسان این عرصه را در رزومه کاری خود دارد. 

داشتن مهارت کافی نیست.. این

شیوه برخورد است که تفاوت ایجاد میکند

 • 9001-2008

   ISO 9001-2008
      

  11
 • HSE-MS

   HSE-MS

  22
 • ISO 14001-2004

   ISO 14001-2004

  33
 • مدیریت طرح

  صلاحیت مدیریت طرح
  44
 • مهندسی ارزش

  عضویت در انجمن ارزش ایران
  44
 • IMSC

   IMSC

  44
 • OHSAS 18001:2007

   OHSAS 18001-2007

  55
 • انجمن بتن ایران

  عضویت در انجمن بتن ایران
  44
 • مشاوران مدیریت

  عضویت درانجمن مشاوران مدیریت
  44

تهران - خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد کوچه زرین پلاک 26

تلفن تماس 9-22894667 فکس 22894937

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید